REGULAMIN ZAMÓWIEŃ ON-LINE

  1. Pizzeria ViTA jest odpowiedzialna za aktualność oferty prezentowanej w serwisie oraz sprawne realizowanie otrzymanych zamówień.
  2. Płatność za zamówione produkty następuje w chwili odbioru (za pobraniem).
  3. Obszar dostaw to Miechów.
  4. W uwagach dotyczących zamówienia można podać najodpowiedniejszy czas dostawy. O ile uwagi nie zawierają tej informacji to zamówienie jest realizowane w najbliższym możliwym terminie.
  5. Czas potrzebny na realizację dostawy zależy od odległości od siedziby dostawcy oraz pory dnia.
  6. W przypadku niemożliwości realizacji zamówienia w terminie podanym przez klienta w uwagach do zamówienia, inny termin może być uzgodniony w trakcie telefonicznego potwierdzania zamówienia przez dostawcę.
  7. Zamówienie może być potwierdzane telefonicznie, w tym celu prosimy o zwolnienie numeru telefonu podanego w zamówieniu.
  8. Ofert promocyjnych nie można łączyć.
  9. Dane adresowe wykorzystywane są wyłącznie w celu przygotowania dokumentu sprzedaży oraz potwierdzenia zamówienia i zrealizowania dostawy.
  10. Miejsce (komputer), z którego jest składane zamówienie jest identyfikowane każdorazowo na podstawie odpowiedniego nr IP. Podszywanie się pod inną osobę przy składaniu zamówienia z zamiarem wprowadzenia w błąd dostawcy naraża go na straty finansowe i może być powodem do żądania zwrotu poniesionych kosztów.